האם אני נוגע/ת בחיים או החיים עוברים לידי?

post
נכתב ע"י אבישג חיה כספי ב דצמבר 31 בקטגורית כללי

האם אני נוגע/ת בחיים או החיים עוברים לידי?

יש אנשים שברשותם היכולת להזיז את העולם עם הרבה כוח ועוצמה אך הם לא נוגעים בחיים. קמים בבוקר, מתלבשים בצורה מסוימת, מבצעים בשלמות או מוציאים לפועל פרוייקטים ומשימות, עם הצלחות לא מבוטלות. הסביבה מאשרת את ההצלחה לפי קריטריונים ארציים, לפי התניות ולפי תבניות. לכל הדעות – הצלחה.

אנו יצורים פיזיים וברשותנו גוף כדי להרגיש את פעימת החיים. וכדי להרגיש עלינו לחוות דברים שמרגשים אותנו, שמעלים בנו רגשות. אין רע או טוב אלא סנכרון עם האני האמיתי שלנו. כאשר אנו מרגישים רע, כאשר אנו חווים כאב, זהו סימן לתשומת לב והתבוננות עמוקה, ולאחר מכן עלינו ליצור חוויות שהן בסנכרון עם האני האמיתי שהוא שלם, מושלם ומושתת על הרמוניה ואהבה. הסיבה שאנו מרגישים לא טוב היא הסימן שיצאנו מסנכרון.

במשך היום תרגלו תרגול פשוט של מודעות על ידי "צפייה" ב 3 דברים:

מהו ה"דיבור הפנימי" שלי או השפה ביני לבין עצמי? האם אני יורד/ת על עצמי, האם אני מרגיש שאני "לא מספיק"? וכו'. שנית,  היכן המיקוד שלי (הפוקוס) – איפה האנרגיה שלי מושקעת, הן מבחינת דיבור/שפה והן בפעולות שלי ביום יום. ושלישית, מהי היציבה שלי. האם אני נושא/ת את עצמי בצורה שפופה? האם אני נושא/ת את עצמי זקוף/זקופה?

מיניות ותודעה

במיניות, כאשר לב אוהב ורגוע פוגש לב אוהב ורגוע – זו מיניות מקודשת. אלוהית.

כאשר ישנה אמירה פנימית חזקה "הנה אני כל כולי", אני מוכן/מוכנה להיות פגיע, אני פתוח/ה. בעירום אמיתי, יש פתיחה ונכונות מודעת, להרגיש רגשות לא נעימים. בכך אנו פותחים את עצמנו גם לאפשרות של רגשות נעימים, הרמוניים, אוהבים, אינטימיים ואמיתיים.

מסע למיניות זה מסע לאדמה, חיבור לאנרגיה היסודית שלנו. צ'אקרה (מרכז אנרגטי) ראשונה – רגליים על הקרקע וחיבור ארצי לעשייה. מיקום הצ'אקרה: בחיץ הנקבים (בין אברי המין לפי הטבעת). כמו בקבלה, זה היסוד ואם היסודות לא יציבים או רופפים, כל הבניין יכול לקרוס.

זוהי אנרגיית החיים – אנו יוצרים את דור ההמשך ואת העולם שלנו באמצעות היצר, באמצעות האקט המיני. אך, מעבר להמשכיות הדור, זוהי האנרגיה של היצר ושל היצירה, של התשוקה לחיים או לחיים מתוך תשוקה ועשייה והגשמה מתוך תשוקה. חיבור למיניות וחיבור לרגשות, זה החיבור לחיים עצמם. לחיים אותנטיים, בביטוי מלא.

מסע לתודעה זה מסע לשמיים או לרוח. המרכז האנרגטי האחרון או  צ'אקרת הכתר הממוקמת בראש.  שני המרכזים האנרגטיים הללו הם כמו אנטנות. החיבור בין הקליטה מאנטנת הכתר/הרוח לבין חיץ הנקבים/האדמה נפגש בדיוק באמצע, במרכז האנרגטי הרביעי – הלב. וזהו לב העניין..

יש אנשים שמאוד מחוברים למרכז האנרגטי הראשון, ובעשייה מתמדת. יש כאלו שחיי העולם, איך לומר, קצת קשים להם והם אי שם למעלה ברוח. יש הקוראים להם "מרחפים".

כדי לגעת בחיים, החיבור בין מיניות ותודעה הוא הכרחי. כאשר אנו בתודעה גבוהה, אנו חווים הרבה רגעי אושר. ראוי לזכור שידיעה של משהו ומלוא ההבנה הם שני דברים שונים. אדם לא יכול לומר "אני לא פוחד, אני לא פוחד" והפחד יעלם. זה לא עובד ככה. עלינו להשיג תודעה של אי-פחד. כלומר, מלוא ההבנה מושגת באמצעות החוויה וההתנסות. למילים יש מגבלות מכיוון שמילים לא מלמדות, חוויות מלמדות. מילים נותנות השראה אך אנו גדלים באמצעות חוויות והתנסויות. זה חינוך אמיתי.

ללא תודעה, לא נוכל לנסוק. ללא תודעה נישאר בדרך הבטוחה והמוכרת. ללא תודעה, נישאר באזור הביטחון שלנו, מה שנקרא באנגלית:

Our comfort zone.

ובמילותיו של סטיב ג'ובס:

"אזור את האומץ ללכת בעקבות הלב והאינטואיציה שלך, הוא כבר יודע מה אתה באמת רוצה להיות…"

אני מזמינה אתכם לשקול עיסוק שיש בו שליחות, הן עבור עצמכם והן עבור המטופלים שלכם. קורס מעמיק על מיניות ותודעה – מיניות הוליסטית. למי הקורס מתאים? לכל מי שמעוניין להעמיק את נושא המיניות בחייו, לנשים, גברים, זוגות. למי שמעוניין לעסוק בתחום כמטפל/ת מיני/ת. אם אתם כבר מטפלים באנשים, בואו להשלים תחום התמחות שיעשיר אתכם ואת המטופלים שלכם.

מסע למיניות ותודעה – קורס מעמיק על מיניות הוליסטית

מתי? בימי רביעי החל מ- 24.5.17

שעות? 18:00-20:00

לקבלת פירוט מורחב על הקורס ועל עלויות לחצו כאן ואז לחצו על צור קשר

 

© האם אני נוגע/ת בחיים או החיים עוברים לידי? מאת: אבישג חיה כספי

[contact-form-7 404 "Not Found"]

כתוב תגובה