אומנות האהבה?

אומנות האהבה בקופנגן, תאילנד 19-23 באוגוסט
מאת: אבישג חיה כספי

אנו חיים בעידן שבו הכל מואץ. כולל הזמן. אנו משדרגים טלפונים ניידים תדיר, לפונקציות חדשות ומרגשות. גם בתחום האינטימי-מיני אפשר ללמוד, לשדרג ,להתרגש ולחדש לפונקציות חדשות ומרגשות. תחום חשוב, מרפא, מענג, ומתמיר תודעה שעמוס בהתניות תרבותיות, חברתיות, משפחתיות והפך למשהו שאנו לעיתים מתביישים בו או חשים אי נוחות כזו או אחרת. זה מקום שבו אנו מרגישים הכי פגיעים, חשופים, נפשית ופיזית.

ביחסי מין אנו מביאים את הנוכחות שלנו במלואה, בחיבור של לב אל לב גוף אל גוף, החוויה הינה בראשיתה רגשית ואז פיזית. אינטימיות רגשית קודמת למיניות מקודשת. למה? כי אם עמוד השדרה של טנטרה הוא עבודה אנרגטית וזרימה של אנרגיה מאזור האגן מעלה, במעלה המרכזים האנרגטיים, (ואורגזמה היא אירוע אנרגטי) הרי שהחסמים האנרגטיים הם רגשיים. לכן, כל מי שרוצה ללמוד להיות מאהב/ת, לחוות שיאים רגשיים, אנרגטיים ומיניים חדשים, עליו/ה להיות אמיץ לפגוש את הרגשות ואמונות-השורש, לשחרר, ולפתוח את הלב. מפתח הקסם לתודעת עדן כדרך חיים.

בסדנה נחווה תהליכים הכוללים תנועה, ריקוד, תקשורת, חיבור לעצמי ולגופי, מהם הדפוסים והאמונות שמנעו ממני להכיר את עצמי, את עוצמותיי, והמתנות שבאתי להעניק לעולם. איך יוצרים אינטימיות רגשית ופיזית. איך לתקשר רגשות באופן בונה ויישום עיקרון השיקופים. מהם הגבולות שלי ואיך אני מכבד/ת ומתקשר/ת אותם. טקסיות טנטרית מהי? איך יוצרים מרחב מקודש? מהם השלבים שבונים את האנרגיה בגוף? ואיך ניתן להיות בתחושת חופש להתבטא באותנטיות גם ברבדים אינטימיים, רגשיים ומיניים.

הסדנה מתקיימת במרחב נעים, מאפשר ובטוח. הרעיון הוא שתצאו מהסדנה עם הרגשה ותחושה של התרחבות, התחדשות, התרגשות, למידה וגילוי, והיכרות עמוקה ואוהבת יותר עם עצמכם – פתיחת דף חדש.

תודעת עדן הנו חלק מתודעה עולמית חדשה, החוקרת ומממשת את תודעת גן העדן על פני האדמה. מטרתה היא תודעת מהות ומודעות, תשוקה לא רק באספקט המיני, אלא, כתשוקה לחיים. (הסדנה כוללת עירום).

לפירוט נרחב והרשמה לחצו כאן או התקשרו אלי 050-408-3310 (גלגלו מטה ולחצו על המספר) או בצור קשר.

על המנחים:

אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל, מייסדת את "המרכז הישראלי לאומנויות האהבה" מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות, מנחה בכירה לסדנאות ניאו-טנטרה, אומנויות האהבה והתפתחות אישית לזוגות, גברים ונשים משנת 2000. מנחה מספר שנים את הקורס השנתי למיניות הוליסטית, במכללת תלתן/בר אילן בת"א. הוכשרה אצל מרגו אננד (ארה"ב) מהמובילות בעולם בתחום הטנטרה ; עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. משתתפת בכנסים בינלאומיים לסקסולוגיה, בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה. בעלת תואר בפסיכולוגיה. אמא למאיה.

www.hayacaspi.com
050-408-3310

שי משיח
M.A. מטפל בפסיכודרמה והנחיית קבוצות החל משנת 2008, M.A. בפסיכולוגיה חינוכית, מטפל מוסמך בפסיכודרמה, בוגר לימודי חוכמת הקבלה (האור הגנוז) ורפואה שמאנית אינדיאנית (חוכמת המקורות), בוגר לימודי טנטרה מסורתית. (אגמה יוגה).מנהל המגמה להכשרת מנחי קבוצות – התמחות בפסיכודרמה במכללת תילתן (מוכר ע" מח' השתלמויות אוניברסיטת בר אילן). מסיים מסלול באוניברסיטת חיפה במסלול: סקסולוגיה וטיפול מיני.shay.mashiach@walla.com-

לפירוט נרחב והרשמה לחצו כאן