מפגשים זוגיים פרטיים 

המפגשים מתקיימים במרחב נעים, אסתטי, ומסודר.
ישנן שתי אפשרויות למפגש הזוגי הפרטי
מפגש חווייתי או טיפולי/חווייתי
להלן הפירוט:

מפגש זוגי חווייתי
המפגש אורך כשלוש שעות. כולל לימוד וחוויה של תרגולים טנטריים ועיסוי טנטרי. מומלץ כמתנה ליום הולדת/נישואין.
המפגש מתחיל בשיחה בינינו ובהתאם למשוב מכם אני מעצבת את התהליכים שתחוו. המפגש מותאם אישית לכם. לאחר שתחוו תרגולים טנטריים חדשים ומרגשים ניתן ללמוד ולחוות את העיסוי הטנטרי שהוא תוספת מענגת במיוחד לאינטימיות ביניכם. כאמור, המפגש מותאם אישית לכם ואף פעם לא יתקיים משהו לא נוח, מביך או לא נעים, ההיפך. האווירה נעימה ומתוקשרת. המשוב שאני מקבלת מזוגות הוא שזו הייתה עבורם חוויה מכוננת, מלמדת, מענגת ומעצימה, ששינתה את חייהם.

מה אומרים זוגות על החוויה:
"כמו שאמרת בוידאו, אנו לא יודעים שלא יודעים". נתתי מתנה זו לבעלי לבקשתו, ואני הגעתי בחששות גדולים. הנעימות, הרוגע, המרחב המאפשר והבטוח שיצרת איפשר לי להיפתח בהדרגה ולהבין שיש הרבה דברים שאפשר ללמוד ולמה לא? התהליך איפשר לי להפתיע ולגלות את עצמי. החיבור שלי לס. בתרגילים היה חדש ומרגש. תודה על מפגש מכונן בחיינו, וכמו שסיכמנו, כל שבוע, אנו ניישם את הדברים בדייקנות! ל.ס.

"תודה על מפגש מדהים! למדנו המון" כ.

"באנו והופתענו. צריכים ללמד את הדברים האלה בגיל צעיר יותר. הלוואי וידענו שככה זה צריך להיראות. תודה שפתחת את עינינו לאפשרויות שלא היו בסקופ שלנו. תמשיכי כך. אוהבים." ל. נ.

להמלצות נוספות לחצו כאן

טיפול זוגי – מפגש זוגי טיפולי וחווייתי.
המפגש מתחיל בשיחה להבין לעומק את התכנים שתביאו, והתייחסות לאיכות התקשורת, לאינטימיות, ולמיניות. המפגש יכלול גם תהליכים חווייתיים כמידתכם. ברגע שנגיע להבנה שכלית על מצב מסוים, אנו נעבור לתהליך חווייתי להמחשה, כך שהמפגש הוא לא רק מלל, אלא משלב תהליכים חווייתיים הרלוונטיים לעניין. תובנות שכליות הן מחצית מהדרך, את המחצית השנייה מפנימים באמצעות ההתנסות והחוויה.
ניתן לקבוע לשעה, או שעתיים.

מה אומרים זוגות שחוו מפגש טיפולי:
"באנו אלייך כמוצא אחרון, אחרי שכבר היינו בטיפול זוגי בעבר. בנועם, בסבלנות, בהכלה, בחוכמה ודיוק, הובלת תהליכים שעזרו לנו לחצות את הגשר זה לזו. תבורכי על עבודת הקודש שעשית אתנו בתהליך מרתק ואמיץ. אני ממליץ לכל זוג להגיע אלייך. אלף תודות."ד. ל.
"חשבתי שזהו. שאני לא אחווה יותר תשוקה לבעלי. נמאס לי להסביר לו איך ולמה, וגם אני לא ידעתי בדיוק. ויתרתי על עצמי ועל המיניות שלנו. הפכנו להיות כמו חברים. קיבלתי עלייך המלצה מחברה שאמרה "מה יש להפסיד רק להרוויח". המשפט הזה הידהד בתוכי ואחרי חודשיים הגענו אלייך, חסרי אמון. לאחר שנרגענו, הבנו שהגענו למקום הנכון. תודה על כך שאיפשרת לנו להרפות מהעבר, להתעורר ולגלות את עצמנו מחדש. לפני כל מפגש הייתה בינינו ציפייה והתרגשות לקראת. תודה לך על מי שאת ועל כל הדברים היפים והחשובים שלמדנו ממך. נתראה בקרוב. באהבה רבה. י.
להמלצות נוספות לחצו כאן

מפגש זוגי פרטי