התוכנית לכשרת מנחים ומטפלים במיניות מודעת

פתוח לכל המעוניין להעמיק בתחום

  • לנשים וגברים המעוניינים להעמיק את הידע וההתנסות בתחום המיניות עבור עצמם.
  • לנשים וגברים המעוניינים להיכנס לתחום התרפיה המינית כמדריכים לאינטימיות, מיניות, זוגיות ותקשורת.
  • למטפלים העוסקים בליווי, ייעוץ וריפוי, הן עם יחידים/ות, זוגות, קבוצות.
  • לנשים או גברים המנחים קבוצות של נשים או גברים.
  • לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום הן במפגשים פרטיים והן במפגשים קבוצתיים (סדנאות).

למה להגיע לקורס אם יש בכם כמיהה ללמוד ולהתפתח ראשית עבור עצמכם ולאחר מכם לשתף, להפיץ ולהשפיע על אחרים בתחום כל כך מרתק ונזקק, זה הקורס עבורכם. לטעמי, זה אחד מהמקצועות שיהיו בעתיד המבוקשים ביותר בקרב הצעירים שמרגישים ש"הנדוניה" שקיבלו מהורים, חברה, תרבות, לא תואמת את התפתחותם ואינה רלוונטית יותר. כיום, יש ניצנים של תנועה חדשה של ספרים וסרטים המביאים את המיניות לשיח היום יום. צפויה לכם חוויה משנה חיים, עבורכם ועבור אחרים.

מטרת הקורס

הכרת הגורמים התרבותיים, החברתיים והפסיכולוגיים וההתניות לאורך ההיסטוריה שהטביעו את חותמם על ההשקפות, הגישות וההתנהגויות המיניות של נשים וגברים ודפוסי אנרגיה רגשיים, מנטאליים ופיזיים המשויכים למיניות.

הייחוד של קורס זה למיניות הוליסטית, הינו השילוב של טכניקות מערביות, ומזרחיות כגישה שלמה לאדם, גוף נפש רוח, הכוללות: סקסולוגיה, טנטרה, ניאו טנטרה, פסיכולוגיה ופסיכותרפיה, מדיטציות, הילינג ומגע מרפא.

בעידן טרנספורמטיבי זה, אנו מתחילים להשיג את הבגרות להתייחס למיניות בכבוד הראוי, בעוצמה, באושר, ובשינוי התודעתי, כאוצר הטמון בו.  זוהי הזדמנות נפלאה לחקור, ללמוד, להעשיר, לרענן, להתחדש ולעזור לאחרים במסעם לגילוי וביטוי עצמי שלם.

הקורס יתקיים באופן "ידידותי לסביבה", במרחב מאפשר ובטוח. תתנסו בחוויה שתשנה את גישתכם לכל הנושא המרתק הזה. כמו כן, למעוניינים, יוצגו האפשרויות המגוונות לעבוד בתחום המיניות ההוליסטית.

השיעורים יכללו ידע עיוני ומעשי כולל טקסטים ומצגות. כמו כן, ישולבו טכניקות ייעוץ, לימוד, ותרגול של מטפל/מטופל. יוצגו בפניכם מצבים וסיפורי חיים אמיתיים. המעוניינים בסילבוס הקורס, כיתבו לי בצור קשר או התקשרו
050-4083310

מתי

בגלל הקורונה עד להודעה חדשה, מקיימים רק קורסי הכשרת מנחים ומטפלים באופן פרטי ומותאמים אישית.

משך הקורס: 45 שעות במפגשים של שעתיים עד שעתיים וחצי ביום ושעות שנבחר.

בתום ההכשרה תקבלו תעודה מטעם המרכז הישראלי לאומנויות האהבה כבוגר/ת לימודי תרפיה מינית הוליסטית. וליווי לאורך השנה הראשונה שלך בפרקטיקה.

(למען הסר ספק: אין סקס/מגע מיני בסדנה).

למעוניינים להמשיך להנחייה/הדרכה בתחום ספציפי תינתן תוכנית מתקדמת.

איך נרשמים?

  1. שלחו אלי הודעה ב"צור קשר". פרטו אם יש לכם ניסיון טיפולי קודם ו/אן למה את/ה מעוניינים בקורס. תודה.
  2. לשיחה טלפונית התקשרו אלי 050-4083310 או שילחו ווטסאפ (ראו מטה)

על המנחה:  אבישג חיה כספי – מנחה סדנאות קבוצתיות, ומפגשים פרטיים. כמו כן יועצת מינית, זוגית, ומורה לחיים

מחלוצות הטנטרה בישראל, מייסדת את "המרכז הישראלי לאומנויות האהבה" מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות, מנחה בכירה לסדנאות ניאו-טנטרה, אומנויות האהבה והתפתחות אישית לזוגות, גברים ונשים משנת 2000. הנחתה מספר שנים את הקורס השנתי למיניות הוליסטית, במכללת תלתן/בר אילן בת"א. הוכשרה אצל מרגו אננד (ארה"ב) מהמובילות בעולם בתחום הטנטרה ; עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. משתתפת בכנסים בינלאומיים לסקסולוגיה, בוגרת לימודי חינוך מיני לנוער מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה. בעלת תואר בפסיכולוגיה. אמא למאיה.

החזון שלי

כל אדם נולד וראוי לחיות חיים מלאים, עמוקים, חושניים, אותנטיים. עבור רבים אפשרות זו נותרת משאת-נפש רחוקה, שכן בנסיבות חיינו אנו לומדים יותר ויותר לומר "לא" לעצמנו, ושוכחים לבסוף מי אנו באמת ומה היינו יכולים להיות. אולם גם שנים ארוכות של מאבקים חיצוניים על הישרדות, שליטה, ביטחון והישגים, והתניות חברתיות ותרבותיות, אינן מכבות לחלוטין את הלהבה הפנימית. כשמתעוררת הכמיהה לשנוי מהותי של מסע פנימי אנו עולים שוב על "הדרך הביתה", הדרך מ"מי אני" (הגדרות חיצוניות), ל"מה אני" (תודעת מהות).

בהיותנו פתוחים ונכונים ללכת אל הבלתי-ידוע, ייקרו על דרכנו תמרורים, מורים וחברים למסע, שיפתחו לנו שערים לקראת הצעד הבא אל החופש להיות. לדרך המתממשת באמירת "כן" גדול ומשחרר לחיים בכל מימדי הקיום האנושי גוף-נפש-רוח. ביצירת מטווה שלם ומתואם של כוחותינו היסודיים – תודעה, אהבה ומיניות.

כיום לאחר יותר מ 20 שנות הנחייה, ואלפי בוגרי סדנאות, הוקם המרכז הישראלי לאומנויות האהבה. היכל, שהינו שער לרבים נוספים ומרחב שבו כל אחד יוכל למצוא נתיב משלו. בית ספר לטנטרנספורמציה שיהיה מוקד ליצירה משותפת ויקרין על סביבתו רוח חופשית אוהבת ומקבלת הנחוצה לנו כל כך בארצנו, זו שבמקורותיה לא רק ספר "יהושוע" (מלחמות ישראל) אלא גם "שיר השירים" (שירה אירוטית).

באהבה, אבישג

© אין להעתיק או לשכפל חלקים ממסמך זה. תודה.

אבישג 050-4083310