אומנות האהבה קופנגן תאילנד

post
נכתב ע"י אבישג חיה כספי ב דצמבר 22 בקטגורית

 

אומנות האהבה – חמישה ימים של סדנת נופש משמעותית, חווייתית ומשנה חיים! במקום יפהפה עם חוף פרטי.
מהי מיניות מודעת? חיבור למיניות מקרב אותנו למקור בלתי נדלה של יצירה ובריאה והתפתחות, צמיחה רוחנית, וחיבור לאנרגיית החיים. השלת התניות משפחתיות, חברתיות/תרבותיות והרחבת גבולות התודעה הם חלק בלתי נפרד מסדנה זו. לעוצמת ריפוי האנרגיה המינית, השלכה על כל הרבדים בחיים.
רגשות – רגשות ומיניות הם שני דברים משמעותיים שמודחקים בחברה שלנו. החסמים האנרגטיים שמונעים שיאים אנרגטיים פיזיים (כמו למשל אורגזמה), נגרמים עקב חסמים רגשיים. היכולת לבטא את עצמנו בביטחון יוצר קירבה ואינטימיות. בסדנה נחווה תהליכים המחברים לגוף הרגשי ולביטוי חופשי, כנה ואמיתי, ואיך לתקשר בבהירות וכנות את הגבולות מתוך אחריות וכבוד לעצמי ולרצונות האותנטיים שלי.
"לעשות אהבה עם הצל"– מהו ה"צל" שלי המונע ממני "לצאת לאור" ? – אומנות החיים והמוות. לגעת בחיים ללא מורא ופחד ולהיות חופשי/ה ממגבלות ואשליות.
אמונות – נבין לעומק איך מנגנוני ההגנה באים לידי ביטוי בשילוב עם אמונות השורש שירשנו כ"נדוניה" מהבית. איך אמונות שורש אלו משפיעות על בחירותינו בבני זוג, ובחיים, בכל תחום. איך להעצים את היכולת לאהוב בלב פתוח, להתמסר, להתענג ולרפא את הגוף, הלב והנשמה.
שמאניזם– בטקסיות נתחבר לטבע ולבריאה.
תהיה גם חוויה בשם "הווייה נשית" ו"הווייה גברית" שבה הנשים והגברים יופרדו למספר שעות לתהליך על מהי מיניות נשית וגברית. נלמד להסיר את השריון מהגוף, הלב ואיברי המין ולהשתמש באנרגיה המינית כחומר דלק לחיי היומיום. איך ניתן להעצים את היכולות האורגאזמיות. ועוד.
שיטות ומתודות:
פסיכודרמה, עדן תרפיה דינמית, ניאו- טנטרה, מדיטציות, שאמניזם ועוד.
*בסדנה יהיו תהליכים בעירום. לעולם לא יקרה משהו לא נוח או לא נעים. אנו יוצרים מרחב מכבד, מאפשר ובטוח לכל המשתתפים. (מי שלא רוצה להיות בעירום יכול להישאר בביגוד, הבחירה תמיד שלך).

לפירוט נוסף והרשמה לחצו כאן

או התקשרו אלי 050-4083310 (גלגלו מטה ולחצו על המספר) או לחצו על צור קשר. תודה.

על המנחים

אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל, מייסדת את "המרכז הישראלי לאומנויות האהבה" מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות, מנחה בכירה לסדנאות ניאו-טנטרה, אומנויות האהבה והתפתחות אישית לזוגות, גברים ונשים משנת 2000.
מנחה מספר שנים את הקורס השנתי למיניות הוליסטית, במכללת תלתן/בר אילן בת"א. הוכשרה אצל מרגואננד (ארה"ב) מהמובילות בעולם בתחום הטנטרה ; עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. משתתפת בכנסים בינלאומיים לסקסולוגיה, בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה. בעלת תואר בפסיכולוגיה. אמא למאיה.

www.hayacaspi.com  050-4083310

שי משיח

M.A. מטפל בפסיכודרמה והנחיית קבוצות החל משנת 2008, M.A. בפסיכולוגיה חינוכית, מטפל מוסמך בפסיכודרמה, בוגר לימודי חוכמת הקבלה (האור הגנוז) ורפואה שמאנית אינדיאנית (חוכמת המקורות), בוגר לימודי טנטרה מסורתית. (אגמה יוגה).
מנהל המגמה להכשרת מנחי קבוצות – התמחות בפסיכודרמה במכללת תילתן (מוכר ע" מח' השתלמויות אוניברסיטת בר אילן).
מסיים מסלול באוניברסיטת חיפה במסלול: סקסולוגיה וטיפול מיני.

להרשמה עצמאית לסדנה בקופנגן תאילנד ליחצו כאן וגלגלו מטה. תודה

תוכנית הכשרת מנחים ומטפלים – קורס מרתק! בימי רביעי החל מ 18.9.19 לפרטים לחצו כאן 

למאמר: מה הקשר בין אהבה לאחריות אישית לחצו כאן

למאמר: השפעת המוח על בחירת בני זוג לחצו כאן 

למאמר: מה מדכא את המיניות ואיך להגביר את החשק המיני לחצו כאן

למאמר: תשובות לשאלות של נשים על יחסים ומיניות לחצו כאן

למאמר: מה הקשר בין סקס להתעוררות? לחצו כאן

למאמר: הסבר על טנטרה לחצו כאן