כאן תוכלו לגלות איך לחיות חיים בתשוקה

אודות

המרכז הישראלי לאומנות האהבה

נוסד בשנת 2000 כ"דרך המיניות המודעת" עוד כשהיינו רק ארבעה מורים בארץ. לאורך השנים אלפי משתתפים חוו סדנאות ומפגשים פרטיים ששינו את חייהם לעד.
אבישג חיה כספי שהקימה את המרכז לפני יותר מ-20 שנה מסייעת לאנשים להבין שחלק גדול מהחסמים האנרגטיים הינם רגשיים. כאשר הלב פתוח הגוף פתוח. המפגשים הפרטיים והסדנאות מתקיימים במרחב נעים ואסתטי, בנעימות, בהדרגה, ובמרחב בטוח ומאפשר.

מה מיוחד בתהליכים החוויתיים?

השפה של המיינד או השכל הן המחשבות והשפה של הגוף הן הרגשות, לכן תנועה ושינוי יכולים להתקיים כאשר משלבים תהליכים חווייתיים. שילוב של חיבור אינטימי רגשי בין האדם לעצמו ואז כהשתקפות במערכות יחסים היא הכרחית לפתיחה של הגוף ולחיבור אינטימי פיזי עמוק ומשמעותי. המוטו הוא להעביר את הטבעיות והשמחה של האנרגיה החיונית מינית, לחקור, ללמוד ולחוות את פוטנציאל העונג הגלום בגוף ולעורר את האנרגיה הקונדאלינית האצורה בו. חיבור לאנרגיה החיונית מינית היא חיבור לאנרגיית החיים ומשפיעה על כל תחום בחיינו. ותשוקה מתחברת לתשוקה לחיים עצמם.

מזמינה אתכם להגיע ללמוד ולחוות איך אפשר לחיות חיים בתשוקה!

כאן תוכלו לגלות איך לחיות חיים בתשוקה

אבישג חיה כספי הנושאת את הדגל מזה שנים רבות מציעה מפגשים פרטיים לזוגות ונשים,

סדנאות קבוצתיות בארץ ובעולם לזוגות, יחידים.ות ונשים. קורסים להכשרת מנחים ומטפלים.

אבישג חיה כספי מחלוצות הטנטרה בישראל

מורת דרך לחיים, לאהבה ומיניות מודעת משנת 2000 בארץ ובעולם. מייסדת המרכז הישראלי לאומנות האהבה המציע מפגשי ניאו טנטרה פרטיים לזוגות, ונשים, סדנאות קבוצתיות לזוגות, יחידים.ות ונשים, וקורסים להכשרת מנחים ומטפלים מיניות מודעת.

אבישג הוכשרה אצל מרגו אננד (מחברת הספר "אמנות האקסטזה המינית"), SkyDancing Tantra School, U.S.A עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה, משתתפת בכנסים בין-לאומיים לסקסולוגיה, מופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות, בעלת תואר בפסיכולוגיה, תנועה ומחול ואמא למאיה.

מפגשים פרטיים

סדנאות קבוצתיות

ערבים חוויתיים

קורסי הכשרה

לשיחת היכרות עם אבישג חיה כספי מחלוצות הטנטרה בישראל השאירו פרטים

לשיחת היכרות עם אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל

השאירו פרטים

×