החזון

כל אדם נולד וראוי לחיות חיים מלאים, עמוקים, חושניים, אותנטיים. עבור רבים אפשרות זו נותרת משאת-נפש רחוקה, שכן בנסיבות חיינו אנו לומדים יותר ויותר לומר “לא” לעצמנו – ושוכחים לבסוף מי אנו באמת ומי היינו יכולים להיות.

אולם גם שנים ארוכות של מאבקים חיצוניים על הישרדות, שליטה, ביטחון והישגים, אינן מכבות לחלוטין את הלהבה הפנימית. ובהתעורר הכמיהה לשנוי מהותי אנו עולים שוב על “הדרך הביתה” – מסע פנימי של התעוררות, צמיחה ומימוש עצמי. ואף אם הכיוון אינו תמיד נהיר לנו, בהיותנו פתוחים ונכונים ללכת אל הבלתי-ידוע, ייקרו על דרכנו תמרורים, מורים וחברים למסע, שיפתחו לנו שערים לקראת הצעד הבא אל  החופש להיות.

בבית הספר הגבוה ללימודי מיניות וטנטרה, “היכל” נפתח שער ל”עולים לרגל” אל עצמם.  באמירת “כן” גדול ומשחרר לחיים, בכל מימדי הקיום האנושי – רוח נפש וגוף. ביצירת מטווה שלם ומתואם של כוחותינו היסודיים – תודעה אהבה ומיניות.

לאחר 15 שנים ואלפי בוגרי סדנאות, אני מבקשת להרחיב את המסגרת ולהקים מרכז גדול שיהיה שער לרבים נוספים ובכך לחלוק את השפע שזכיתי לו. הדרך הטנטרית משלבת את כל אלה ל”היכל” המקדש את הקיום באשר הוא שבו כל אחד יוכל למצוא נתיב משלו לטרנספורמציה.  בית ספר שימשוך אליו מורים נוספים מהארץ ומחו”ל ויהווה מוקד ליצירה משותפת שיקרין על סביבתו  רוח חופשית, אוהבת ומקבלת. רוח הנחוצה לנו כל כך בארץ הזאת, זו שבמקורותיה לא רק ספר “יהושוע” (מלחמות ישראל) אלא גם “שיר השירים”.

אבישג

אם נהניתם מהקריאה לחצו על “אהבתי” והעבירו הלאה. תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

x img