כאן תוכלו לגלות איך לחיות חיים בתשוקה

החזון

כל אדם נולד וראוי לחיות חיים מלאים, עמוקים, חושניים, אותנטיים. עבור רבים אפשרות זו נותרת משאת-נפש רחוקה, שכן בנסיבות חיינו אנו לומדים יותר ויותר לומר "לא" לעצמנו – ושוכחים לבסוף מי אנו באמת ומי היינו יכולים להיות.

אולם גם שנים ארוכות של מאבקים חיצוניים על הישרדות, שליטה, ביטחון והישגים, אינן מכבות לחלוטין את הלהבה הפנימית. ובהתעורר הכמיהה לשנוי מהותי אנו עולים שוב על "הדרך הביתה" – מסע פנימי של התעוררות, צמיחה ומימוש עצמי. ואף אם הכיוון אינו תמיד נהיר לנו, בהיותנו פתוחים ונכונים ללכת אל הבלתי-ידוע, ייקרו על דרכנו תמרורים, מורים וחברים למסע, שיפתחו לנו שערים לקראת הצעד הבא אל  החופש להיות.

המרכז הישראלי לאומנות האהבה מציע לימודי מיניות, ניאו-טנטרה וטנטרה-תרפיה. בהיכל זה נפתח שער ל"עולים לרגל" אל עצמם, באמירת "כן" גדול ומשחרר לחיים בכל מימדי הקיום האנושי – גוף נפש ורוח. ביצירת מטווה שלם ומתואם של כוחותינו היסודיים – מיניות אהבה ותודעה.

לאחר 21 שנים ואלפי בוגרי סדנאות, אני מבקשת להרחיב את המסגרת ולהקים מרכז גדול שיהיה שער לרבים נוספים ובכך לחלוק את השפע שזכיתי לו. הדרך הטנטרית משלבת את כל אלה לדרך חיים המקדשת את הקיום באשר הוא שבו כל אחד יוכל למצוא נתיב משלו לטרנספורמציה.  מרכז שימשוך אליו מורים נוספים מהארץ ומחו"ל ויהווה מוקד ליצירה משותפת שיקרין על סביבתו  רוח חופשית, אוהבת ומקבלת. רוח הנחוצה לנו כל כך בארץ הזאת, זו שבמקורותיה לא רק ספר "יהושוע" (מלחמות ישראל) אלא גם "שיר השירים" (שירה ארוטית).

באהבה

אבישג

© מוגן בזכויות יוצרים. אין להפיץ או להשתמש ללא רשות המחברת. תודה.

פוסטים נוספים בבלוג

אדם חצוי הוא אדם שחי כחצי. חצי מודע לאמת חצי חי בשקר. בשיקולי בעד ונגד חיצוניים, כלכליים, ורציונליים הוא הולך לאיבוד.
האם קיימת דרך להפוך את המין המשולהב להתעלסות רגישה, מדיטטיבית, אוהבת ואקסטטית היכולה להימשך שעות רבות?
כדי לעשות "הבדלה" בין חול לקודש, בין ה"צריכים" של היום יום, בין המטלות והמשימות היומיות למרחב המקודש שהוא רק שלכם הנה כמה טיפים ראויים:

לשיחת היכרות עם אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל

השאירו פרטים

×