כאן תוכלו לגלות איך לחיות חיים בתשוקה

5 דברים יפים שאתם יכולים לעשות עם בחיר/ת ליבכם

כדי לעשות "הבדלה" בין חול לקודש, בין ה"צריכים" של היום יום, בין המטלות והמשימות היומיות למרחב המקודש שהוא רק שלכם הנה כמה טיפים ראויים:

1. שבו זה מול זו והצהירו, כל אחד בתורו, מה הייתי רוצה להוציא מהמרחב שלנו יחד, שלא יהיה נוכח. לדוגמא: אני מוציאה מהמרחב את הלחץ של היום, את הכעסים, את התסכולים וכו'.

2. מה אני מזמין/מזמינה למרחב המקודש שלנו: כל אחד בתורו. לדוגמא: אני מזמינה הקשבה, זרימה, הרמוניה, מגע אוהב וכו'

3. כל אחד בתורו לומר זה לזו מה אני אוהב בך / מה אני אוהבת בך. תכללו הכול, גוף, ריחות גוף, תכונות אופי. להתמקד רק במה שאוהבים זה בזו (בלי אבל..אם..)

4. עימדו זה מול זו. הניחו יד ימין על החזה/הלב של בן/בת הזוג ואת יד שמאל על היד שהונחה עליכם. הביטו זה לזו בעיניים עד שהמבט מקרין קבלה ואהבה. אם צוחקים באמצע זה בסדר (-: אבל שתהיה לפחות דקה אחת של התבוננות ונוכחות במבט.

5. כדי לעורר את ההקשבה זה לזו ולהביא את הנוכחות לרגע הזה יחד. המשיכו עם הידיים על החזה/הלב כפי שמתואר בסעיף הקודם אך הפעם עיצמו את העיניים והקשיבו לקצב הנשימות זה של זו, ובהדרגה נסו להתאים את קצב הנשימות שלכם כך שבסופו של דבר תשאפו ביחד ותנשפו ביחד. זה מאוד מרגיע וגם מביא את הנוכחות זה לזו.  to be present, is a present…

בכל שאלה ודבר פנו אלי ב"צור קשר" או התקשרו ואדייק אתכם בשמחה!

באהבה, אבישג

© מוגן בזכויות יוצרים. אין להפיץ או להשתמש ללא רשות המחברת. תודה.

פוסטים נוספים בבלוג

מה כוללת סדנת טנטרה? מה קורה בה ? כמה ימים אורכת הסדנה? האם יש לימודי המשך או שכל אחד מתרגל בבית אחר כך ?
על-פי מסורת היהודית, החגיגה הגדולה של אמצע הקיץ הייתה ביום ט"ו באב: אמצע חודש אב – שהוא אמצע תקופת הקיץ.
האם שמתם לב כמה קשה לשנות משהו? באיזשהו שלב בחיינו האמנו שכדי לעשות משהו עלינו להרגיש שאנו מוכנים – מתישהו יהיה לי את האומץ..

לשיחת היכרות עם אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל

השאירו פרטים

×